Kontaktai

Kaimo turizmo sodyba "Giedrita".

Laukiame Jūsų visus metus!

Adresas: Ezerų g. 17, Kirneilės k., Luokesos sen., Molėtų rajonas
Telefonai: +370 686 53508; +370 675 34934
El. paštas: rutabalyniene@gmail.com; jurgitab76@gmail.com

Kaip mus rasti:

Iš Vilniaus - atstumas 62 km, magistrale Vilnius-Utena, prie Molėtų pasukti į dešinę link Pabradės / Inturkės. Pavažiavę kelis kilometrus, pasukite Žydavainių kryptimi. (Iki "Belvilio" ir žemyn keliuku prie ežero / sodybos).

Iš Utenos - atstumas 40 km, magistrale Utena-Vilnius, prie Molėtų pasukite į kairę link Pabradės/Inturkės. Pavažiavę kelis kilometrus pasukite Žydavainių kryptimi. Ten iki "Belvilio" ir žemyn keliuku prie ežero / sodybos.

Iš Ignalinos - atstumas 56 km, keliu Ignalina-Molėtai, prie Molėtų pasukite į Vilniaus pusę ir pavažiavę kelis kilometrus iki Molėtų - Pabradės / Inturkės sankryžos, pasukite Pabradės / Inturkės kryptimi. Pavažiavę kelis kilometrus pasukite Žydavainių kryptimi (ten iki "Belvilio" ir nusileisti žemyn prie ežero / sodybos).

Iš Ukmergės - atstumas 43 km, keliu Ukmergė - Želva - Molėtai įvažiavę į Molėtus laikykitės Utenos krypties, važiuokite Vilniaus gatve. Važiuodami per Molėtus (Vilniaus gatve) pasukite į Inturkės gatvę (bus nuoroda į Turizmo Informacijos Centrą). Pasiekę magistralę Utena-Vilnius, vadovaukitės nuoroda Pabradė / Inturke. Pavažiavę kelis kilometrus pasukite Žydavainių kryptimi. Ten iki "Belvilio" ir keliuku žemyn iki ežero / sodybos.

Iš Švenčionių - atstumas 62 km, keliu Švenčionys-Švenčionėliai-Kaltanėnai-Molėtai. Prie Molėtų pasukite į Vilniaus pusę ir pavažiavę kelis kilometrusiki sankryžos Molėtai-Pabradė/Inturkė, pasukite Pabradės / Inturkės kryptimi. Pavažiavę kelis kilometrus pasukite Žydavainių kryptimi.Ten iki "Belvilio" ir žemyn iki ežero/sodybos.

Iš Panevėžio - atstumas 99 km, važiuokite autostrada Panevėžys-Vilnius, ties Ukmerge pasukite link Molėtų. Įvažiavę į Molėtus laikykitės Utenos krypties, važiuokite Vilniaus gatve, pasukite į Inturkės gatvę (bus nuoroda į Turizmo informacijos centrą). Pasiekę magistralę Utena-Vilnius, važiuokite tiesiai link Pabradės / Inturkės. Pavažiavę kelis kilometrus pasukite Žydavaonių kryptimi. Ten iki "Belvilio" ir keliuku žemyn prie ežero / sodybos.